Itt van: HÍREK

II. Kerületi Teqball Kupa
Az esemény célja: egy új futball alapú sportjáték bemutatása, amely kíválóan alkalmas a technikai tudás, koncentrációs készség, és az állóképesség fejlesztésére, valamint versenyzési lehetőség biztosítása egyéni és páros versenyszámokban.

Időpont: 2020. 09. 19. szombat, 09.00-­‐14.00

Helyszín: Panoráma Sportközpont, 1023 Kolozsvári Tamás utca 11.

Szakmai együttműködő partner: II. Kerületi Utánpótlás Futball Club

Résztvevők: a verseny nyílt, benevezhet minden 14. életévet betöltött játékos

Kategóriák, versenyszámok: U18 egyéni, illetve felnőtt egyéni és páros.

Nevezés: írásban a nevezes@masodikkeruletsport.hu email címen

Nevezési határidő: 2020. szeptember 16. 18.00 óráig.

Nevezési díj: nincs

A verseny lebonyolítása: A nevezőket csoportokba sorsoljuk, majd kieséses rendszerben játszanak tovább a helyezésekért.

Díjazás: 1-‐3. helyezett érem, kupa, oklevél díjazásban részesül, és ingyenesen vehet részt a 2021-es II. Kerület Teqball Kupán

Bemutató: a Phoenix Teqball Akadémia közreműködésével, várhatóan hazai és világversenyeken is győztes játékosokkal

Játékszabályok:

A mérkőzések a csoportmérkőzéseken egy szettben 12 pontig, az egyenes kieséses szakaszban 2 nyert 12 pontos szettig tartanak. (A nevezések számától függően csoportkör is 2 nyert szettig tarthat.)