Itt van: HÍREK

II. Kerületi Teqball Kupa – beszámoló

2020. 09. 19. : Panoráma Sportközpont: Közel negyven résztvevő játékossal, négy kategóriában (női páros, férfi páros, női és férfi egyéni) került megrendezésre az első II. Kerületi Teqball Kupa a Panoráma Sportközpontban.

A tornára kilátogatott a Phoenix Teqball Akadémia Világbajnok párosa – Bányik Csaba és Balázsovics Ádám is, – és egy bemutató után, kötetlen beszélgetés keretében adtak tanácsokat a résztvevőknek.

A színvonalas női mezőnyben a résztvevők között szerepelt a világbajnoki ezüstérmes Janicsek Zsanett, és a Phoenix Teqball Akadémiás csapattársa, a futsal válogatott Kota Gabriella is. A hölgyek párosban meg is nyerték a tornát, egyéniben viszont a 6x-os világbajnok lábteniszes Lepsényi Boglárka (Infinity) szerezte meg az első helyet.

A férfiak páros versenyét a Dombai Gergő-Szántó Gergő (Agromera Teqball Academy) duó nyerte, még egyéniben Szabó Ferenc (Infinity) lett az első alkalommal megrendezett II. Kerületi Teqball Kupa bajnoka.

Végeredmény :

Teqball Férfi páros:

1.     Dombai Gergő-Szántó Gergő (Agromera Teqball Academy)

2.     Toronyi Ádám-Forró Jonatán (Agromera Teqball Academy)

3.     Nagy Bence-Dóra András

4.     Keszei Balázs-Huber Márton

Teqball Női páros:

1.     Kota Gabriella-Janicsek Zsanett (Phoenix Teqball Akadémia)

2.     Ács-Krisztina-Haraszti Fanni (Kelen)

3.     Horváth Luca-Árvay Hanna (Kelen)

Teqball Női egyéni:

1.     Lepsényi Boglárka (Infinity)

2.     Kota Gabriella (Phoenix Teqball Akadémia)

3.     Janicsek Zsanett (Phoenix Teqball Akadémia)

4.     Ács Krisztina (Kelen)

Teqball Férfi egyéni:

1.     Szabó Ferenc (Infinity)

2.     Toronyi Ádám (Agromera Teqball Academy)

3.     H. Zováthi Bendegúz

4.     Boros Zsolt (Nagykovácsi Teqball Akadémia)

Ezúton is köszönjük az Országos Teqball Szövetség támogatását, a II. Kerület UFC együttműködését, és gratulálunk a győzteseknek, minden résztvevőnek!

A teqball egy futball-alapú sportjáték, amelyet egy speciálisan meghajlított asztalon, a teq-asztalon játszanak.

A II. kerületben két helyszínen lehet ingyenesen kipróbálni, játszani a Teqballt.