Az esemény célja: A téli leállás után, a tavaszi szezonra a résztvevő labdarúgó csapatok újra formába kerüljenek és felkészülten folytassák a bajnokságot.

Időpont: 2021. január-február

Helyszín: Pokorny József Sport- és Szabadidőközpont, 1028, Szabadság u. 51-57.

Szakmai együttműködő partner: Hidegkúti SC

A VI. Téli Torna sportközpontunk és a Hidegkúti SC közös szervezésében zajlott le.
A 2021. évben történelmet írtunk több okból is!

A hagyományos felkészülési tornánk végső mezőnye a BVSC U19 és a Budajenő KSE csapatainak nevezésével rekordszámú, 16 csapatosra duzzadt, a Téli Tornára – története során először – 4 megyéből jöttek a résztvevők. Erre nagyon büszkék vagyunk, ez országos szinten is egyedülálló.

Pokorny téli torna

2021-ben a kialakult vészhelyzeti rendelkezések miatt, kizárólag zártkapus mérkőzéseket tudtunk rendezni.
Csak igazolt versenyzők léphettek pályára, akiknek nyilatkozni kellett az egészségügyi állapotukról a mérkőzések előtt. Minden

szükséges intézkedést megtettünk annak érdekében, hogy minél kevesebb kockázatnak tegyük ki egyrészről a csapatokat, másrészről a saját dolgozóinkat, a szervezőket. Minden mérkőzést pontosan dokumentáltunk papíralapon és a Facebook oldalunkon is megtalálhatóak a képek, továbbá mini videós értékelések.

A meccseket minden esetben, engedéllyel rendelkező játékvezető vezette.

A ligák első három helyén végzett csapatok kupát nyertek, majd a két kupagyőztes csapat (Budajenő KSE és a Pile-Szántó SE) küzdött meg a vándorserlegért.

A VI. Téli Tornán a vándorserleget végül a Budajenő nyerte 4:1-es győzelmet aratva Pile-Szántó ellen.

Gratulálunk mindenkinek és köszönjük a részvételt!