Pokorny Téli Torna

Az esemény célja: A téli leállás után, a tavaszi szezonra a környék labdarúgó csapatai újra formába kerüljenek és „bemelegedett” tagokkal folytassák a bajnokságot.

Időpont: Minden év január-február hónapban, többfordulós lebonyolítás

Helyszín: Pokorny József Sport- és Szabadidőközpont, 1028 Bp., Szabadság u. 51-57.

Szakmai együttműködő partner: Hidegkúti SC

A Pokorny Téli felkészülési nagypályás foci tornát 2015 januárjától rendezzük meg minden évben (egy év maradt ki) a Pokorny József Sport- és Szabadidőközponban. Ez volt az első torna, amit a Sportközpont nyitása után életre hívtunk, így névadónkról lett elnevezve a Pokorny Téli Torna. A hidegkúti polgárok fejében még “Szabadság utcai pályaként” él a Hidegkúti Sport Club egykori elnökéről elnevezett Pokorny József Sport- és Szabadidőközpont.

Lebonyolítás: A januári kezdés időpontja függ a jelentkezők számától, befejezése pedig az aktuális bajnokság kezdetétől. Minden évben bővül a nevezett csapatok száma, első alkalommal 8 csapat részvételével indult, mára a Torna népszerűsége egyre nagyobb, 2022-ben rekordszámú nevezőnk volt, 17 csapattal bonyolítottuk le a versenyt.